Новини

Підписуйтесь на канал Майстер-Ключ на Youtube фото
08.08.2019

Друзі, підписуйтесь на наш Youtube канал "Майстер-Ключ". Завжди будьте в курсі цікавих фактів про замкову продукцію. Ексклюзивний відео контент з перших вуст.

Причини ремонту або заміни замків фото
02.08.2019

В середньому замковий механізм працює від трьох до десяти років. Все залежить від виробника, як встановлено замок, чи робилися до нього дублікати ключів, чи реагує Ваш будинок на осіннє - весняний період, коли відбуваєтья відчутна зміна температури (від цього починає гуляти коробка дверей).

Чому не вставляється ключ в замок дверей фото
25.07.2019

Від цього ніхто не застрахований. Одного разу ви як завджи спробуєте відкрити свої двері, та вони не відкриються, адже ви просто не зможете вставити ключ в замок.  

Ремонт личинок замків металевих дверей фото
22.07.2019

Більшість наших співвітчизників прагнучи убезпечити своє житло від несанкціонованого проникнення, встановлюють потужні дорогі замки на вхідні двері.

Аварійне відкриття автобомобіля без ключа фото
12.07.2019

Кожен автомобіліст на практиці хоча б раз у житті стикався з ситуацією, коли з якоїсь причини двері автомобія виявляються заблокованими. У цьому випадку проблема швидко вирішується при наявності запасного комплекту ключів, але що робити, якщо дана опція недоступна?

Майстер-Ключ офіційний представник та сервіс центр замків ABLOY фото
27.05.2019

Ексклюзивність замкових циліндрів ABLOY ®(аблой) досягається завдяки високим технологіям світового лідера в галузі розробки електромеханічних замків фінської компанії ASSA ABLOY (аса аблой).

Майстер-Ключ офіційний представник та сервіс центр Mul-T-Lock фото
27.05.2019

Mul-T-Lock Ізраїльська компанія, що є однією з лідерів у світі замкових технологій.

Створена у 1973 році та належить до групи “ASSA ABLOY”. Mul-T-Lock впевнено йде у ногу зі світовим технічним прогресом.