Ремонт личинок замків металевих дверей

22 липня 2019
Ремонт личинок замків металевих дверей фото

Більшість наших співвітчизників прагнучи убезпечити своє житло від несанкціонованого проникнення, встановлюють потужні дорогі замки на вхідні двері. До аналогічних заходів часто вдаються і керівники компаній і організацій, орендарі об'єктів нерухомості, власники складських, офісних та інших типів приміщень. У процесі повсякденної експлуатації, з різних причин механізм може вийти з ладу. Як правило, в такій ситуації планується і проводиться заміна замків металевих дверей. Однак, далеко не завжди потрібне прийняття кардинальних заходів. Найчастіше відновити працездатність механізму можна, якщо прийняти правильне рішення і звернутися до фахівців по ремонту замків.

Основні причини поломок

- Природній знос. Будь-який механізм має свій експлуатаційний ресурс, у міру його досягнення виробляти будь-який ремонт замків металевих дверей недоцільно. Краще рішення - заміна вироби цілком.
- Брак заводського виготовлення (досить рідке явище, якщо купувати якісну продукцію).
- Наслідки невдалої спроби зламати замок.
- Зовнішній вплив.

 

Важлива інформація

У корпусі у замку личинка є основним елементом, який відповідає за надійність і безпеку, а також здійснює «перепустку» до приміщення виключно за наявності відповідного ключа. При несправності цього елементу немає необхідності купувати дорогий замок цілком, адже можливо обійтися простим ремонтом личинки замків металевих дверей. Головне - довірити цю роботу професіоналам.

Правильне рішення

Спеціалізована компанія «Майстер Ключ» здійснює якісний ремонт личинок замків металевих дверей. Ми працюємо швидко і якісно. Кожен сервісний спеціаліст компанії оснащений всім необхідним обладнанням. Інструментами, спцключамі і приладдям. При необхідності заміни личинки використовуються тільки оригінальні деталі.

Заміна замків в металевих дверей або ремонт личинок, інші популярні види робіт виконуються на умовах повної конфіденційності.