Аварійне відкриття автобомобіля без ключа

12 липня 2019
Аварійне відкриття автобомобіля без ключа фото

Кожен автомобіліст на практиці хоча б раз у житті стикався з ситуацією, коли з якоїсь причини двері автомобія виявляються заблокованими. У цьому випадку проблема швидко вирішується при наявності запасного комплекту ключів, але що робити, якщо дана опція недоступна?

Далі ми розповімо, як відкрити двері машини без ключа, і чому варто довірити цю роботу фахівцям.

Коли аварійного розтину не уникнути, та прибігти до аварійного відкриття автомобіля без ключа?

На практиці нам доводиться стикатися з такими випадками блокування дверей автомобілів:

- спрацював центральний замок, а ключ залишився в замку запалювання;
- розрядився акумулятор, а центральний замок не реагує на сигнал;
- замки автоматично спрацювали на закриття, а машина працює на холостому ходу;
- ключ або личинка замка пошкодилися при спробі відкривання.
 

Аварійне відкриття автобомобіля без ключа фото 1

Як правило, автовласники відразу починають шукати способи, як відкрити машину без ключа, телефонуючи друзів або вишукуючи поради в інтернеті.

Серед «народних» способів відкривання найбільшою популярністю користуються такі:

- Дротяний гак. В машинах вітчизняного виробництва гаком можна підчепити тягу двері, просунувши дріт між склом і ущільнювачем, в імпортних авто гаком потрібно зуміти зачепити дверну ручку зсередини салону. Детальніше про спосіб дивіться у відео про те, як відкрити машину без ключа.
- Шнурок з петлею. Підходить тільки для машин, в яких кнопка внутрішнього закривання виступає над поверхнею двері. Просунувши шнурок в салон, слід накинути петлю на блокіратор і потягнути вгору.
- Електродриль. З її допомогою можна висвердлити личинку, якщо замок зламаний.
- Розбивання скла. Застосовується в крайньому випадку. Використовуйте важкий предмет або камінь, обгорнутий в полотно, щоб не пошкодити руки осколками. Розбивати краще заднє бічне скло.

І хоча від самостійного розкриття краще утриматися, але якщо в салоні залишився дитина або домашня тварина, то варто звернути увагу на дані прийоми.
 

Аварійне відкриття автобомобіля без ключа фото 2

Сьогодні кращим способом впоратися з проблемою залишається своєчасне звернення за допомогою в спеціальну службу, яка допоможе відкрити машину без ключа цілодобово.

При відкриванні майстер уточнює причини блокування авто і визначає тип запірного механізму, щоб підібрати підходящий спосіб. Відкривання дверей виконується із застосуванням спеціалізованого інструменту: відмичок для личинки замка, пневмоінструменту, вакуумних присосок для скла, телескопічного маніпулятора і т.д.

Якщо єдиним способом виявляється витяг личинки, то менш витратним виявиться банальне вибивання скла, так як один зламаний замок зажадає заміни всіх запірних механізмів.

Опинившись у такій ситуації, відмовтесь від ризику і дзвоніть нам. Наша служба «Майстер Ключ» допоможе відкрити вашу машину без ключа у місті Рівне та Рівненській області, зберігши цілісність замкової системи і фарбування.